• Життя
  • У Берегові для дітей влаштували справжнє свято з подарунками та розвагами

У Берегові для дітей влаштували справжнє свято з подарунками та розвагами

Сьогодні у Берегові відбулась акція проекту «Подаруй надію», в рамках якої було влаштовано свято для більше 350 дітей соціально незахищених категорій.

Уся малеча отримала подарунки від міського голови, а також насичену розважальну програму. Для дітей виступили талановиті брати Микита та Ян Малакі, учасники телешоу «Маленькі гіганти» та «Голос країни», а також хор «Гармонія». Цього ж дня відбулося нагородження переможців і учасників Міжнародного футбольного турніру. У результаті переможцями стали: 1 місце – «Легенда» (Берегово), 2 місце – «Переможець» (Київ), 3 місце – «Добро» (Київ). Почесне 4 місце зайняла команда з Угорщини СК «Торпо». Юні спортсмени отримали кубки, медалі, спортивну атрибутику та новорічні подарунки від міської ради, проекту «Подаруй надію» та Берегівської міської федерації футболу. Спеціальними запрошеними гостями свята стали 5-разова чемпіонка України та Європи з боксу Іванна Крупеня та найкраща футзалістка світу Аліна Горобець.

Як зазначив координатор проекту «Подаруй Надію» Роман Голованов, разом з командою вони бувають на Берегівщині та загалом на Закарпатті вже впяте. Цьогоріч благодійники відвідали ще й Виноградівщину, Мукачево, Хуст та Ужгород.  Головними завданнями проекту є розвиток духовності, прививання любові до спорту, навчити членів громади допомагати один одному.