Керівництву берегівського "Водоканалу Карпатвіз" винесено догану

Життя  7 січня 2016 року, 08:38 1814

Вчора у Берегові відбулася традиційна технічна нарада. На початку мер міста Золтан Бабяк наголосив, що всі комунальні служби і на свята повинні бути готовими до реагування на форс-мажорні обставини.

"Так, аварійна ситуація з відсутністю водопостачання наприкінці року, що виникла поза межами міста, повинна стати досвідом негайного реагування на усунення проблем. Також за висновками технічної наради було винесено догану керівнику ТОВ "Водоканал Карпатвіз" Йосипу Галайді щодо несвоєчасного інформування населення про перехід аварійно-відновлювальних робіт", – зазначає очільник міста на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Далі обговорювали розширення мережі вуличного освітлення та заміни центрального світлофору на більш сучасний. Також йшлося про придбання кришок на каналізаційні люки, обрізку гілок дерев на бульв. Д.Іллейша. Крім цього було інформовано про стан проведення водогону та каналізаційної системи на вулицях міста. Зокрема на вул. Кривій у понеділок закопуватимуть рови з прокладеними трубами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0