"Правий сектор" підтвердив участь їхніх бійців у бійці на курорті "Драгобрат"

Життя  11 січня 2016 року, 08:02 1193

Інформацію про участь бійців "ПС" підтвердив командир ДУК "Правий сектор" Андрій Стемпіцький.

"Учора на Драгобраті на Закарпатті відбувся конфлікт між групою бійців ДУК ПС та охороною "Хати Магната", до якої підключилась певна кількість місцевих жителів. У результаті на даний час затримано друга "Хорвата" – начальника оперативного штабу (одного з організаторів та першого офіційного командира 5-го ОБАТ ДУК ПС, пораненого в боях з окупантом), друга "Бєса" – командира 13-го запасного батальйону ДУК ПС (Київ), який воював в Донецькому аеропорту, де був контужений у бою з російським спецназом та ще трьох бійців", – написав Андрій Стемпіцький на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Протягом дня з’ясовувались обставини інциденту. Інформації багато – її зараз опрацьовують наші аналітики та журналісти, тому і не робимо ми поспішних гучних заяв на основі матеріалів бульварної преси.
Не виключено, що конфлікт міг виникнути і на побутовому грунті. І «Хорват», і «Бєс» були контужені та поранені на війні, тому їхня психіка особливо чутлива до будь-яких негативних подразників. Але точну інформацію будемо мати згодом.

Пишуть, що використовувалася вогнепальна зброя, тільки чомусь кульові поранення в наших хлопців.

Ніхто з нас від хлопців не відмовляється, як вже багато хто прогнозує. Це наші побратими і що би не трапилось – ми сім’я. Будь-які труднощі пройдемо разом. Все необхідне робиться", – йдеться у дописі командира ДУК "Правий сектор".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0