Учні початкових класів більше не харчуватимуться за рахунок держави

Життя  11 січня 2016 року, 18:42 902

Сьогодні, 11 січня, школярі Ужгорода повернулися за парти після зимових канікул. Однак дітей та батьків чекала не надто приємна новина: учні 1-4-х класів більше не отримуватимуть безкоштовні сніданки.

За інформацією начальника Управління освіти Ужгородської міської ради Оксани Бабунич, така проблема – по всій країні, а не тільки в обласному центрі. Змінами до законодавства не передбачено безкоштовне харчування учнів 1-4-х класів. Наразі з бюджету планується оплачувати тільки харчування дітей пільгової категорії, решта дітей будуть харчуватися за рахунок батьків. – повідомляє Ужгородська міська рада.

Зокрема, змінами до Законів України «Про загальну середню освіту» та "Про охорону дитинства", які прийняті 24 грудня 2015 року і набрали чинності з 1 січня 2016 року, передбачено, що "органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

Тому управління освіти Ужгородської міської ради просить батьків чи осіб, що їх замінюють, якщо є підстави для безкоштовного харчування дитини, звертатися до директора навчального закладу із заявою та підтверджуючим документом.

Разом з тим, вивчатиметься питання щодо прийняття Ужгородською міською радою програми додаткового виділення вільного фінансового ресурсу для можливої часткової компенсації харчування учнів молодших класів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0