На Тячівщині та Рахівщині відбулись оглядові конкурси на краще виконання колядок

Життя  11 січня 2016 року, 21:27 1003 ФОТО

Сьогодні у Буштині відбувся черговий етап традиційного конкурсу на краще виконання колядок серед вихованців ДНЗ та учнів початкових класів, який вже вшосте проводиться на Тячівщині з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.

За звання найкращих колядників змагались колективи дитсадків та шкіл сіл Тереблянської долини.

Та передусім, вітання від імені Василя Васильовича усім присутнім передав помічник народного депутата Степан Хома.

Кожен колектив показав на сцені своє бачення Різдвяного Дива – інсценування-вертепи, традиційні та сучасні колядки, чудові різдвяні декорації, оригінальне сценічне вбрання. Юні артисти з усіх сил намагалися сподобатись журі, тому кожен виступ був цікавим і гарним.

З ініціативи народного депутата Василя Петьовки без подарунків не залишився жоден з учасників конкурсу, адже кожна школа отримала набір унаочнення, дитсадок – набір розвиваючих ігор, а колядники – пакуночки з цукерками. 

Однак конкурс є конкурс, тому найоригінальніших та найартистичніших колядників було відзначено цінними призами. Так, перше місце компетентне журі у складі активістів та педагогів журі присудило колективу Буштинського ДНЗ №3 «Верховина», який в нагороду отримав пральну машину. На другій сходинці – Буштинський ДНЗ №1 «Ластівка» (приз – музичний центр), на третій – Руськополівський ДНЗ №1 (приз – килим в ігрову кімнату).

А серед шкіл призові місця розподілились таким чином: найкраще виступили колядники з Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №1 і в нагороду отримали проектор. Друге місце та приз – музичний центр – журі присудило Колодненській ЗОШ І-ІІІ ст. На третій сходинці опинились господарі – конкурсанти з Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. В нагороду за виступ отримали принтер «3 в 1».

Подібний конкурс колядок відбувся і у Великому Бичкові. Святковий огляд колядницьких колективів Рахівського району проводиться так само, як і на Тячівщині – ушосте. У конкурсі народних колядок взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів та учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл Рахівщини. Захід відбувся за ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.

Дійство відбувалося у святково прикрашеному Великобичківському селищному будинку культури. Від імені виконавчого комітету селищної ради учасників та всіх присутніх вітав Великобичківський селищний голова Йосип Божук, а від народного депутата України В.В.Петьовки – його помічник Михайло Штефко.

Далі розпочалося найцікавіше. Один за одним на сцену виходили дитячі колядницькі колективи. Розклавши різдвяні декорації, вони показували святкові дійства: вистави-вертепи, які вражали глядачів та журі.

У підсумку перемогу у конкурсі вихованців дитсадків здобув колектив Річанського дитсадка (с. Верхнє Водяне). За перше місце дитсадок отримав пральну машину. Приз за друге місце – музичний центр отримав колектив В.Бичківського дитсадка №4, третє місце – килим для ігрової кімнати – вручили колядникам із Верхньоводянського дитсадка.

А серед шкіл призові місця розподілились таким чином: найкраще виступили колядники з Великобичківської школи-інтернату І-ІІІ ст. У нагороду вони отримали мультимедійний проектор. Друге місце та приз – принтер «3 в 1» – журі присудило Кобилецько-Полянській ЗОШ І-ІІІ ст. Третє місце посіли учні з Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. За виступ школярі отримали музичний центр. 

Крім цього, всі садочки отримали набори розвиваючих ігор,  а школи – комплекти унаочнення. Жоден з  маленьких колядників не залишився без солодких подарунків. 

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0