Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай відвідав Чинадіївський дитячий будинок

Життя  12 січня 2016 року, 16:06 2389

Всі діти на землі потребують материнської любові, батьківського піклування, але в міру певних життєвих обставин багато маленьких дівчат та хлопчиків опиняються у дитячих будинках. Турбота про малюків лягає на плечі викладачів та вихователів, утримання – на державу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мукачівської РДА.

Чинадіївський дитячий будинок – це заклад, де керівник та викладачі замінили малюкам їхніх батьків, щодня приділяючи увагу кожній дитині.

У дитячому будинку проживають 67 дітей з Мукачівського району, які є сиротами або позбавлені батьківського піклування. Умови закладу максимально наближені до домашніх, діти проживають у блоках, які нагадують звичайну квартиру родини: є спільна затишна вітальня, спальні кімнати для хлопчиків та дівчат, сучасні санвузли. Загальними приміщеннями вважається актова зала та їдальня. Проте, як і у всіх великих родинах, – у Чинадіївського дитбудинку є і проблемні питання.

Більше дізнатися про проблеми закладу, знайти шляхи їх вирішення – такою була мета поїздки до дитбудинку голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Як зазначила під час зустрічі з головою Мукачівської РДА директор дитбудинку Світлана Софілканич, поки діти перебувають у закладі – вони оточені турботою, живуть звичайним життям, ходять до школи, відвідують гуртки та музичні студії. Основні проблеми чекають на вихованців закладу після закінчення навчання. Це – і працевлаштування, і пошук житла, і соціальна адаптація.

Особливо важко доводиться у перші роки дорослого життя, часто випускникам дитбудинку, які вчаться у середніх спеціальних та професійних учбових закладах, – ніде провести канікули, коли гуртожитки зачинені.

«Турбота про дітей важлива на всіх етапах їхнього життя, – зауважив Сергій Володимирович. – Тому у найближчих планах – реалізація соціальних програм, які дозволять потурбуватися про кожного випускника дитбудинку, задіяти на канікулах всіх, хто вже здобуває професію, а також допомогти з соціальним житлом, хай навіть на певний час, і працевлаштуванням тим, хто вже став на стежку дорослого життя».

Сергій Гайдай поспілкувався з вихованцями дитбудинку, передав вихователям дитячі засоби особистої гігієни, одяг та наголосив, що будь-які проблеми закладу не залишаться поза його увагою.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0