Керівники УжНУ та Карлового університету підписали угоду про співпрацю

Життя  13 січня 2016 року, 08:07 691

Сьогодні, 12 січня, ректор УжНУ, професор ВолодимирСмоланка та ректор Карлового університету (Чехія), професор Томаш Зіма підписали угоду про співпрацю між обома вишами. Карлів університет вважається одним з найстаріших університетів світу і є одним з найвідоміших у Центральній Європі.

Як повідомив Володимир Смоланка, угода передбачає цілий ряд пунктів: це обмін студентами, викладачами, організація спільних програм для магістратури та докторантури, спільні подання наукових проектів на різні конкурси європейського та світового рівня тощо, – інформує прес-служба УжНУ.

«Це дуже визначна подія не тільки для УжНУ, але й для усього Закарпаття. Ми піднімаємо на зовсім інший щабель рівень нашої співпраці, – зазначив Володимир Смоланка. – І це велика честь для нас. Карлів університет – одна з найбільш відомих інституцій в Європі і входить у 2% найкращих університетів світу».

Ректор УжНУ також додав, що на сьогодні Ужгородський університет має 17 підписаних угод з вишами Європи, Північної Америки, Азії.

Ректор Карлового університету Томаш Зіма зауважив, що радий співпраці, а завдяки підписаній угоді обидва виші розширять свої можливості. Карловий університет готовий поділитися успішними напрацюваннями з УжНУ.

Під час підписання важливого документу були також присутні ректор Пряшівського університету Петер Коні, представники Карлового університету, генконсул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма, почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар, почесний консул Словацької Республіки в Україні Станіслав Обіцький, перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0