Делегація з чеського краю Височіна завітала на Закарпаття

Життя  13 січня 2016 року, 13:05 1460 ФОТО

Поважну делегацію очолив Зденек Кадлец – голова крайового уряду Височіни, голова благодійного фонду «ВІЗа», член Постійної конференції.

Також делегацію представляють начальник канцелярії гетьмана краю, координаторка співпраці краю Височіна і Закарпатської області Катерина Свободова та члени благодійного фонду «ВІЗа» – Йозеф Недвед і Василь Самандрула. Поважних гостей супроводжували Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма та Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар, – стверджує прес-служба Закарпатської обласної ради.

Найперше чеські партнери зустрілися з представниками крайового товариства чеської культури.

З української сторони поважну делегацію приймали перші керівники області – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс. А також: заступник голови облради Йосип Борто, голова обласної ради шостого скликання, представник благодійного фонду «ВіЗа» Володимир Чубірко, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Василь Кошеля, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреацій Ернест Нусер та інші.

У ході зустрічі йшлося про подальше співробітництво між двома братніми краями та обговорення спільних проектів співпраці на 2016 рік.

У рамках візиту делегація відвідає Свалявську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Т.Г. Масарика та огляне нові проекти співпраці на 2016 рік.

Також запланована участь поважних гостей в урочистому введення в дію спільного проекту після капітального ремонту ДНЗ у с.Залужжя Мукачівського району, а також у святковому фестивалі «Червене вино – 2016».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0