Печерський райсуд Києва обере запобіжний захід для затриманого учасника подій 11 липня у Мукачеві

Життя  13 січня 2016 року, 13:25 865

У "Правому секторі" Черкащини оприлюднили свою версію щодо затримання Службою безпеки України бійця організації Сергія Деяка, який є учасником перестрілки у Мукачеві 11 липня.

За інформацією "ПС" Черкащини, Сергія Деяка та ще одного бійця "по-варварськи викрали, коли ті вийшли з офісу за продуктами". При цьому, у місцевому управлінні СБУ зазначили, що затримання здійснювали столичні силовики.

Якщо одного із затриманих працівники СБУ згодом відпустили (за інформацією ПС - "викинули з машини за містом"), то Сергія Деяка на псевдо "Цюпа" повезли в Київ до Печерського райсуду, де бійцю, за інформацією "Правого сектора", мають обирати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Сергій Деяк є одним із учасників "мукачівських подій" 11 липня. Як зазначають у "Правому секторі", він "добровільно здався під гарантії спецслужб, що його не буде ув’язнено. Але тоді режим внутрішньої окупації не дотримався свого слова і Деяка взяли під варту. По закінченні терміну запобіжного заходу 11 листопада 2015 року Деяк вийшов на волю, при цьому суд не наклав на нього жодних запобіжних заходів чи забов’язань. Окрім того, боєць публічно заявив що не збирається ухилятися від викликів суду. До сьогоднішнього дня до суду Деяка не викликали".

Нині ж Сергія Деяка, затримавши на вулиці, відвезли до Києва для обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0