Угорщина готова прийняти на лікування ще 20 поранених бійців із зони АТО

Життя  14 січня 2016 року, 07:34 726

Про це в Ужгороді заявив заступник Державного секретаря Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини (МЗЕЗС) Жолт Чутора на зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Нагадаємо, що восени минулого року з ініціативи Міноборони Угорщини в цій країні вже проходили лікування двадцятеро українських військовослужбовців, поранених у ході військових дій на Донбасі. І зараз Угорщина висловила готовність прийняти ще стільки ж українців.

Крім того, Ж.Чутора повідомив, що Євросоюз прийняв рішення про виділення 70 мільйонів євро для розвитку інфраструктури прикордонних регіонів України та чотирьох країн ЄС, що межують між собою. При цьому половина з суми (35 мільйонів євро) буде виділена саме Україні.

Під час зустрічі, в якій з угорського боку взяли участь також керівники Генконсульств Угорщини в Ужгороді й Берегові та представники МЗЕЗС Угорщини, обговорювалися економічні та політичні питання, у тому числі забезпечення умов для кращого розвитку угорської громади на Закарпатті. Г.Москаль привітав Ж.Чутору з високим результатом, який отримала Партія угорців України (КМКС) на місцевих виборах, і підкреслив, що програмні засади КМКС набагато легше виконати, якщо її представники будуть інтегровані у владу. Як відомо, керівника фракції КМКС обрали першим заступником голови обласної ради, крім того, ряд керівних посад представники угорської громади отримають найближчим часом у структурних підрозділах облдержадміністрації.

У ході розмови керівник Закарпаття поінформував гостя з Угорщини про ситуацію на «Драгобраті» і запевнив, що зробить усе можливе для мінімізації негативних наслідків (особливо щодо туристичної галузі) цього резонансного випадку.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0