Забій тварин проводитиметься за стандартами ЄС: сільський голова Гечі відповів на протести вегетаріанців

Життя  14 січня 2016 року, 12:22 1103

Українські захисники тварин і вегетаріанські організації в письмовому вигляді висунули свій протест проти проведення Х Міжнародного конкурсу гентешів-різників у с. Гечі.

Нагадаємо, у відкритому листі, адресованому 6-го січня організатору конкурсу, голові с. Геча Андрію Мештеру, вони виразили своє обурення з приводу публічного вбивства тварин і звернулися до відповідальних установ, щоб перевірили законність заходу.

Для кореспондентів Андрій Мештер розповів, що про погляди захисників тварин дізнався з петиції, опублікованої в інтернеті, а особисто до нього з цього приводу ніхто не звертався.

Сільський голова запевнив, що має всі необхідні сертифікати для проведення заходу, різники проводитимуть забій свиней тільки з довідкою від ветеринара. Вони прямо на місці також братимуть проби з туш. Забій сільськогосподарських тварин проводитиметься за стандартами ЄС, максимально гуманним шляхом.

Протестувальники отримали незначну підтримку – на відомому сайті соціальної мережі протягом шести днів до створеної події із 1100 запрошених осіб, приєдналося всього 54.

Раніше повідомлялось, що українські вегани висловили обурення щодо проведення на Берегівщині фестивалю різників-гентешів.

Джерело: Kárpátalja
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0