Закарпатська ОДА оголосила черговий конкурс з перевезення пасажирів

Життя  14 січня 2016 року, 15:50 884 ФОТОФАКТ

Організатор перевезень – Закарпатська обласна державна адміністрація оголосила конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньо обласні маршрути).

Відповідний документ та умови конкурсу оприлюднені 9 січня у газеті "Новини Закарпаття" № 1-2.

Однією з обов’язкових умов конкурсу на приміських маршрутах є наявність не менше одного автобусу для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Задля якісного задоволення потреб пасажирів у перевезенні автомобільним транспортом, департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА закликає перевізників області взяти участь у конкурсі. Він відбудеться 11 лютого у приміщенні Закарпатської обласної адміністрації.

Документи для участі в конкурсі у закритому конверті з позначкою №1 та конверт з позначкою №2 (який містить заяву), необхідно розмістити у скриньку "Для документів на конкурс" до 22 січня поточного року включно, яка знаходиться у департаменті житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0