У Мукачеві домовились про проведення в місті бізнес-форуму за участі чеських підприємців

Життя  15 січня 2016 року, 07:35 595

В Мукачеві з робочим візитом перебуває делегація з партнерського краю Височина. В складі делегації  голова крайового уряду краю Височина, голова благодійного фонду «Віза» Зденек Кадлец, координатор співпраці краю Височина і Закарпаття Катерина Свободова та члени благодійного фонду «ВІЗа» – Йозеф Недвед і Василь Самандрула.Гості провели зустріч з Мукачівським міським головою Андрієм Балогою.  В ході зустрічі обговорено питання співпраці на 2016 рік.

Про це йдеться у повідомленні Мукачівської міськради.

«Ми контактуємо з містом уже 9 років. Співпрацюємо з Мукачевом і тут проекти втілюються найефективніше в області. У нас восени відбудуться місцеві вибори, але і після них наша співпраця залишиться на високому рівні», – звернувся до міського голови керівник крайового уряду Височини Зденек Кадлец.

Андрій Балога переконаний, що в Мукачеві й надалі успішно реалізовуватимуть спільні проекти з Височиною. Минулоріч спільною з партнерами з Височини в місті оновили дитсадок №16, де замінили вікна та двері на енергоощадні. Цього року співпрацю планують продовжити – насамперед йдеться про заклади освітньої сфери.

Серед пропозицій – і проведення в місті бізнес-форум за участі чеських підприємців. Його проведуть на Дні міста Мукачева.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0