Діти з румунського регіону Тячівщини й Рахівщини змагались у конкурсі колядок

Життя  15 січня 2016 року, 20:02 559 ФОТО

Сьогодні у Нижній Апші відбувся завершальний етап конкурсу на краще виконання колядок серед дошкільнят та молодших школярів, який проходить з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.

На цей раз у вмінні колядувати змагались діти з двох дитсадків та п’яти шкіл румуномовного регіону Тячівщини і Рахівщини. Учасників заходу з новорічно-різдвяними світами від імені народного депутата Василя Петьовки привітав його помічник Степан Тулайдан.

Відтак діти співали колядки і розігрували вертепні дійства румунською мовою, у національному вбранні, дотримуючись давніх традицій. 

За висновком журі, перше місце і приз – пральну машину – присудили колективу Солотвинського ДНЗ №2, на другому місці – Середньоводянський ДНЗ. Вони виграли музичний центр.

Серед шкіл найкраще з усіх виступили учні Середньоводянської ЗОШ І-ІІІ ст., які у винагороду отримали проектор.

На другому місці – колядники Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст., яким вручили музичний центр. На третьому – учні Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Вони «заколядували» принтер «3 в 1».

Також дитсадкам подарували набори розвиваючих ігор, а колективам шкіл – навчальні таблиці. Крім того, всім юним артистам роздали солодкі подарунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0