У Лохові, що на Мукачівщині, владика Мілан освятив каплицю

Життя  17 січня 2016 року, 20:39 1427

17-го січня у Неділю перед Богоявленням, Преосвященний владика Мілан відвідав Свято-Покровську горомаду, щоб освятити каплицю Покрову Пресвятої Богородиці у с. Лохово деканату Мукачево-Район.
Про це повідомляє прес-служба Мукачівської греко-католицької єпархії.

Преосвященного владику Мілана зустрів настоятель прот. Олександр Петах та запросив владику здійснити чин освячення та очолити святкове Богослужіння.  Архієрейську Службу Божу владиці співслужив прот. Микола Синкулинець, декан деканату Мукачево-Район, – зазначає інформаційний відділ Мукачівської греко-католицької єпархії.

У своєму архипастирському слові владика Мілан розповів про велике значення цієї Богоугодної події. Греко-католицьке село Лохово у далекому 1947 році проводжало свого архієрея. Місцеві говорили між собою, що в селі є присутні чужі люди і їздить велика машина "Студебекер". Просили владику залишитися. Але він від’їхав, аби добровільно прийняти страждання та мученицьку смерть, про які він знав.

Преосвященний владика подякував усім присутнім, що не забули віру своїх батьків та дідів і виконали заповіт Блаженного Теодора: "Стойте кріпко в вірі!"

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0