У Мукачеві планують врегулювати питання, пов’язані з фактами самовільно зайнятих земельних ділянок

Життя  19 січня 2016 року, 11:49 458

В Мукачеві планують затвердити порядок  здійснення  контролю  за  використанням та охороною земель комунальної  власності,  додержанням  земельного  та  екологічного законодавства. Відповідний проект рішення розроблений в міськраді.

Документ розроблено  для створення впорядкованої та прозорої системи контролю за використанням та охороною земель Мукачева. Це має стимулювати землекористувачів до дотримання норм чинного законодавства у сфері земельних відносин; забезпечувати своєчасне надходження до міського бюджету орендної плати за земельні ділянки шляхом здійснення контролю за дотриманням умов договорів оренди земельних ділянок орендарями, – повідомляє Мукачівська міськрада.

Окрім того, в Мукачеві планують врегулювати питання, пов’язані з можливістю виявлення самовільно зайнятих земельних ділянок, додержанням вимог земельного законодавства та встановленого порядку набуття та реалізації права на землю; наданням методичної допомоги та рекомендацій власникам земельних ділянок та землекористувачам з питань використання та охорони земель; захистом прав власників земельних ділянок та землекористувачів шляхом вирішення земельних суперечок у межах міста і додержанням правил добросусідства; визначенням повноважень органів, що беруть участь у здійсненні самоврядного контролю.

Також заплановано затвердити склад комісії  із здійснення  контролю  за  використанням та охороною земель комунальної  власності,  додержанням  земельного  та  екологічного законодавства на території Мукачева.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0