На свята поліція охорони Закарпаття працювала у посиленому режимі

Життя  20 січня 2016 року, 10:04 1435

Святкова пора – для когось час відпочинку, зустрічей з близькими, а для інших робота в посиленому режимі.  Саме в час, коли громадяни відправляються на відпочинок, масово покидають свої домівки, на "полювання" за дармовою здобиччю виходять "домушники". Аби свято для закарпатців не запам’яталось не приємними сюрпризами, у святкові дні працівники Управління поліції охорони Закарпаття  працювали у посиленому режимі. Обласні охоронці поліції забезпечували охорону не тільки об’єктів, які охороняються, а й стежили за дотриманням громадського порядку. Особливо пильно правоохоронці стежили за безпекою громадян у місцях масових святкувань та поблизу церков.

Упродовж святкових вихідних, з 1 по 14 січня, цілодобово на маршрутах перебували 12 службових поліцейських автомобілів груп швидкого реагування. Щодоби до виконання службових обов’язків залучалося майже 100 працівників, – інформує Управління поліції охорони у Закарпатській області. 

Відтак, за період свят було здійснено понад 900 виїздів. Разом з тим, працівники поліції охорони здійснили близько 20 виїздів по лінії "102". 

Вперше за багато років свята в Закарпатській області для правоохоронців УПО минулися без надзвичайних випадків, злочинів. Працівникам поліції охорони спільно з іншими підрозділами поліції вдалось забезпечити спокійні свята для закарпатських жителів. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0