Влада Мукачева відреагувала на шокуючий стан вбиральні в ЗОШ №11

Життя  21 січня 2016 року, 09:49 1549

Цього року з бюджету міста на поточні видатки для навчальних закладів Мукачева передбачено 1 млн. 700 тис. гривень. Саме таку суму закладено в міському бюджеті, прийнятому депутатами 12 січня цього року. Більшість з цих коштів буде спрямовано на ремонт вбиралень та санвузлів.

Цього року їх планують оновити у всіх школах та дитсадках міста. Окрім того, на їх ремонт будуть передбачені й кошти в управлінні капітального будівництва. В деяких навчальних закладах роботи вже на підготовчій стадії, – повідомляє Мукачівська міськрада.

«Зокрема розпочинаються роботи і в ЗОШ №11, про що цього тижня активно дискутують в медіа. Більшість ремонтів заплановано на літній період, коли учні будуть на канікулах. Звісно при цьому виникатимуть певні незручності, але наголошую: це маштабний проект, в усіх навчальних закладах буде оновлено вбиральні. Вдячні активістам, які моніторять ситуацію. Запрошую їх переглянути наші шкільні вбиральні вже після ремонту, і оцінити якість та порівняти з тим як було досі» , – зазначає начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець- Андялошій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0