Поліція охорони обговорила безпеку дітей у навчальних закладах

Життя  21 січня 2016 року, 13:44 499

Закінчились зимові канікули у школах Закарпаття. З початку тижня на вулицях населених пунктів знову можна зустріти малечу з ранцями за плечима, які поспішають здобувати знання. Аби навчальний семестр для майбутнього покоління області тривав спокійно, працівники поліції охорони зібрались на позачерговій нараді. На часі основне та єдине питання – безпека в закладах освіти.

Про це йдеться у повідомленні управління поліції охорони в Закарпатській області.

– На жаль, в країні – не найкращі часи. Злочинці не зупиняються ні перед чим. Нерідко жертвами порушників стають навіть діти. Як от, до прикладу, в грудні на Сумщині невідомий з пістолетом пограбував школяра, – розповів заступник начальника Управління поліції охорони в Закарпатській області капітан поліції Сергій Лисенко.

– Зловмисник дістав пістолет й надав хлопчакам можливість сфотографувати його, а потім вихопив з рук хлопчика мобільний телефон та, погрожуючи фізичною розправою, зник у невідомому напрямку. Злодія, на щастя, затримали. Тому, ми повинні зробити все можливе, аби такі випадки не мали місця у нашій області, – зазначив Сергій Лисенко.

Також капітан поліції наголосив представникам підрозділів на тому, що безпека навчальних закладів – передусім, і дав команду перевірити технічне забезпечення в закладах освіти, які вже перебувають під охороною УПО.

– Ніщо не має завадити в наданні якісної охорони у закладах освіти. Безпека майбутнього країни – наше пріоритетне завдання. Ви повинні бути на сторожі, – каже Сергій Лисенко.

Варто додати, що сьогодні на Закарпатті під надійною охороною Управління перебувають більше 20 закладів освіти. Крім того, працівники Управління поліції охорони в Закарпатській області щодня працюють над збільшенням кількості охоронюваних закладів освіти, оскільки всього на теренах області працюють понад 300 таких закладів. Адже, зважаючи на нелегкі часи у країні, кожен заклад, в якому перебувають діти, потребує надійної охорони та високого рівня безпеки учнів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0