Робота над проектом про Регламент обласної ради VІІ скликання вийшла на фінішну пряму

Життя  21 січня 2016 року, 17:07 497

У четвер, 21 січня, під головуванням першого заступника очільника облради Йосипа Борто продовжила роботу тимчасова робоча група з питань підготовки проектів Регламенту обласної ради VІІ скликання, Положення про постійні депутатські комісії облради.

Найперше головуючий наголосив, що 6 січня п.р. напрацьований проект Регламенту обласної ради VІІ скликання було направлено всім депутатам облради в електронному варіанті для ознайомлення. Сьогоднішнє засідання - підсумкове, яке повинно відпрацювати всі пропозиції та побажання крайових парламентарів, а також членів робочої групи з тим, аби остаточний варіант внести на розгляд сесії.

У ході активного і фахового його обговорення, окремі пропозиції були відхилені робочою групою, інші – підтримані. Визначено формування ради, правові засади її роботи,відкритість і гласність, а також права та обов’язки депутатів, їх дисципліна, етика та форми реалізації повноважень.

Другим обговорили проект Положення про постійні депутатські комісії облради. До уваги членів робочої групи були запропоновані два проекти..
Як наголосив Віктор Русин, член робочої групи, у Положенні основне – завдання, функції і права постійної комісії.

Фаховим і водночас більш доступним визнано проект під авторством Петра Ільницького. З ним і працювали.

Відтак узгоджено всі зауваження, враховано всі побажання членів робочої групи. Зважено кожну конструктивну думку. У підсумку рекомендується 9 профільних комісій із такими ж назвами, як є на сьогодні, повноваження яких чітко розписані у проекті Положення.

На наступному засіданні буде розглянуто проект Положення про президію облради та проект Положення про порядок надання та розгляду електронних петицій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0