Шеф-редактора "Панорама медіа групи" нагородили відзнакою "За розвиток Закарпаття"

Життя  22 січня 2016 року, 12:28 1490 ФОТО

Сьомого дня зими переможного 1945 року у Мукачеві побачив світ перший номер міськрайонної газети «Прапор перемоги», якій 24 серпня 1990 року – рівно за рік до проголошення Україною державної незалежності – судилося трансформуватися у «Панораму». Отже, газета – ровесниця Великої Перемоги, провісниця народження суверенної Української держави, 7 грудня 2015 року відзначила своє 70-річчя. На сьогодні «Панорама» – найдавніша україномовна газета Закарпаття.

На базі редакції «Панорами» створено інформаційний холдинг «Панорама медіа група», який включає газети «Панорама» та «Панорама плюс бізнес», рекламно-інформаційну агенцію «Панорама», інтернет-видання «Панорама Мукачева» шляхом ребрендингу трансформоване у «PMG.ua» та перший у місті над Латорицею прес-центр «Панорама».

Газета «Панорама» першою і поки що єдиною у нашому краї з так званих комунальних видань пройшла процес роздержавлення, вистояла, здобула і зберегла свою незалежність.

За вагомий особистий внесок у розвиток інформаційної сфери Закарпаття, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 70-ї річниці з дня видання першого номера Мукачівської міськрайонної газети «Прапор перемоги» розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля та голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагороджено Василя Васильовича Гарагонича – шеф-редактора інформаційного об’єднання «Панорама медіа група», доктора історичних наук, заслуженого працівника освіти.

Перший заступник голови обласної ради Йосип Борто вручив заслужену нагороду Василю Гарагоничу та побажав успіхів і сонячного довголіття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0