Певні категорії громадян на Закарпатті і надалі матимуть право пільгового проїзду

Життя  22 січня 2016 року, 14:14 579

Перевезення пільгових категорій громадян та відшкодування збитків перевізникам за їх обслуговування обговорили члени Ради перевізників при департаменті житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації до складу якої входять, власне, перевізники, які обслуговують внутрішньообласні автобусні маршрути та представники громадських організацій з питань діяльності автомобільного транспорту.

Нині, враховуючи зміни у діючому законодавстві, процес відшкодування збитків автоперевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті не врегульований, - зазначалось під час наради, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

– Обласна адміністрація звернулася до Уряду, депутати обласної ради направили відповідне звернення до Кабінету Міністрів про необхідність врегулювати питання відшкодування збитків автоперевізникам, – повідомив в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури Едуард Маляр. – Однак, неврегульованість цього питання на державному рівні не дає підстав для перевізників припинити перевезення пільгових категорій громадян та уникнути відповідальності за безпідставну відмову від пільгового перевезення пасажира, – наголосив він.

Як повідомила присутня на засіданні Ради перевізників директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ганна Морозюк, нині право пільгового проїзду збережено для всіх категорій громадян, які користуються пільгами у громадському транспорті. «У тому числі для пенсіонерів за віком та інвалідів. За виключенням тих категорій, які втратили право пільгового проїзду у червні 2015 року», – поінформувала посадовець.

Водночас питання щодо джерел фінансування (з місцевого або державного бюджету) відшкодування перевізникам збитків за перевезення пільговиків наразі залишається відкритим.
Слід зазначити, що представники перевізників поставилися до ситуації, що склалася, з розумінням. Вони запевнили, що забезпечуватимуть перевезення пільгових категорій громадян на маршрутах загального користування.

Отже нині пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті діє і повинен забезпечуватися.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0