Тячівські волонтери відправили допомогу бійцям АТО

Життя  25 січня 2016 року, 09:17 520

Цього разу з гуманітарною місією на схід поїхали волонтери благодійного фонду «Горгани» Богдан Колодницький та Юрій Данилюк. Вони відвезуть допомогу українським бійцям, які зараз перебувають на передовій. А пролягатиме їх маршрут через гарячі точки АТО, про що перед відїздом повідомив Богдан Колодницький.

– Поїдемо в Піски до нашого земляка Олега Куцина в 93 бригаду, далі Волноваха, де зараз знаходиться 72 бригада. Також заїдемо в Костянтинівку, Дзержинськ, Підгорлівку. Хлопці надіслали СМС, що там розпочалися великі морози, а вітер такий сильний, що "здирає" шкіру з обличчя. Тому ми везем їм балаклави, а також ліки, бо зараз там епідемія грипу. Зібрали все, що бійці просили: теплі речі, рукавиці, шкарпетки, їжа.  

Волонтер також наголосив, що організували цю поїздку напрочуд швидко, – зазначає прес-служба Тячівської РДА.

– Все зібрали буквально за якихось два дні. Ми навіть нікого не просили, люди знали, що ми будем їхати, то самі дзвонили, що нам треба, приносили. 

Таким чином волонтери доставлять на передову 3 тонни вантажу, зібраного колективами установ та небайдужими мешканцями Тячівщини.

Завантажити пакунки дружньо допомогли працівники Тячівської адміністрації, які також активно сприяли в зборі допомоги. Відмінна робота була проведена відділами охорони здоров’я, агропромислового розвитку, торгівлі та розвитку підприємництва, архітектури і містобудування, управлінням освіти та ін. Також кошти на організацію поїздки були надані Тячівською районною радою у сумі 2389 грн, які були зібрані на одній із сесій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0