У Чопі рятувальники вчили громадян правилам пожежної безпеки

Життя  25 січня 2016 року, 15:39 507 ФОТО

У морозну погоду одними з найпідступніших ворогів людини стають обігрівальні прилади. Адже вони можуть не лише подарувати тепло, а й спричинити нищівну пожежу. Знаючи це, рятувальники за будь-якої можливості намагаються попередити громадян про небезпеку. Зокрема, 25 січня у Чопі представники ДСНС здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням стосовно дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації приладів опалення.

Мешканці Чопа зустрічали людей у формі, ідучи на роботу, додому чи в магазин. Маршрут рятувальників пролягав вулицями Ш.Петефі, Миру, Гагаріна та провулком Прикордонників. Загалом працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій провели бесіди з майже двома сотнями громадян. Їм вручили інформаційні листівки на протипожежну тематику й розповіли, як не допустити загорання вдома. Основний акцент робили на безпечне користування електричними обігрівачами, яким люди сьогодні віддають перевагу у зв’язку з високою вартістю природного газу, – зазначили в У ДСНС України в Закарпатській області.

Серед іншого, рятувальники закликали громадян правильно встановлювати обігрівальні прилади, не накривати їх одягом та іграшками, не залишати ввімкненими пристрої опалення під час виходу з будинку тощо. Крім цього, велику увагу приділили проханню до батьків не залишати малечу вдома без нагляду дорослих. Адже, граючись на самоті, діти можуть травмуватися чи призвести до пожежі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0