Діти бійців АТО безкоштовно харчуватимуться у школах Виноградівщини

Життя  26 січня 2016 року, 08:45 650

25 січня відбулася нарада під керівництвом голови Виноградівської районної державної адміністрації Михайла Русанюка, в ході якої було обговорено питання надання безкоштовного харчування в школах дітям молодшого віку, батьки яких проходили чи проходять службу в зоні АТО.

Участь у нараді взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга та начальник управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної адміністрації Василь Белень, – йдеться у повідомленні Виноградівської РДА.

За результатами наради було прийнято рішення виділити кошти для впровадження безоплатного харчування учнів молодших класів, батьки яких проходили, чи проходять, службу в зоні АТО.

У ході наради також обговорили можливість уже найближчим часом виділити кошти для надання безкоштовного харчування всім учням молодших класів, котрі відвідують групи продовженого дня у навчальних закладах району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0