Депутатів облради схвилював стан шкіл на Перечинщині

Життя  26 січня 2016 року, 12:46 504

На розгляд обласної державної адміністрації направили ще два запити депутата облради.

Один стосується виділення коштів у сумі 650 тис. грн на проведення робіт із заміни вікон та дверей у загальноосвітній школі  І – ІІІ ступенів с. Тур’ї Ремети Перечинського району, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Зі слів директора, наголошується в документі, колектив згаданої  школи неодноразово звертався з цього питання в Перечинську РДА та райраду, але через нестачу коштів в місцевому бюджеті питання не було включено у районні програми.

Зважаючи на систематичні звернення освітян та керуючись чинним законодавством, обранець просить передбачити у 2016 році відповідне фінансування за рахунок коштів нерозподіленого залишку обласного бюджету або ж за рахунок програм співфінансування транскордонного співробітництва.

В іншому запиті депутат просить забезпечити учнів початкових класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с.Порошково Перечинського району шкільними меблями та мультимедійним обладнанням.

Йдеться про нову школу – найбільший навчальний заклад у районі, який надає освітні послуги 982 учням, із яких 548 – роми. Для цього колектив здійснює урочну та позаурочну форми навчання. На жаль, матеріально-технічне забезпечення школи не відповідає освітнім потребам. На 35 класів один мультимедійний проектор, який через тривале використання  майже не працює. Не вистачає також парт для учнів ромських класів (30 комплектів для 1-4 кл).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0