Міністра оборони України попросили відзначити бійців 128-ї бригади, які рік тому захопили ворожий танк

Життя  27 січня 2016 року, 09:48 563

Протягом тижня в соцмержах закарпатські активісти та волонтери проводять своєрідний флешмоб, прохаючи керівництво держави відзначити та нагородити бійців Закарпатської 128-ї бригади, які рік тому, під час страшних боїв за Дебальцево, захопили російський танк Т-72.

Відповідну ініціативу вирішив підтримати й народний депутат України Валерій Пацкан.

"Як пам’ятаєте, тоді бійці 128 ОГПБ на чолі із заступником командира 1-го артдивізіона старшим лейтенантом Тарасом Пономаренком захопили у сепаратистів російський танк, який більше тижня обстрілював позиції сил АТО, та переправили його на свої позиції.

Ця героїчна історія широко висвітлювалася в засобах масової інформації і викликала гордість за дії наших захисників. Військове керівництво також високо оцінило вчинок наших військових і пообіцяло гідно нагородити їх.

На жаль, з невідомих причин, бійці досі не були відзначені", – йдеться у повідомленні народного обранця у соціальній мережі Фейсбук.

"В зв’язку з цим до мене, як народного депутата України, звернулися небайдужі закарпатці з проханням нагадати міністру оборони України про вчинок наших солдат.

Зроблено! Відправив міністру оборони пану Степану Полтораку звернення з проханням поклопотати про нагородження бійців Тараса Пономаренка, Сергія Ганоча, Андрія Калинеченка, Сергія Хорошовського, Володимира Возняка, Романа Міоровського, Сергія Косаківського відзнаками, підвищенням звань тощо.

Обов’язково повідомлю про відповідь міністра. Переконаний, що разом ми доб’ємося справедливого відзначення наших бійців", – додав політик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0