Стали відомі три адреси розміщення поліції Мукачева у місті

Життя  28 січня 2016 року, 11:41 1357

Депутати Мукачівської ради розглянуть проект рішення «Про надання дозволу на укладання  договорів оренди приміщень комунальної  власності м. Мукачево з Головним управлінням  Національної поліції в Закарпатській області».

Документ планується розглянути на черговій сесії міськради, яка відбудеться 11 лютого, – йдеться у повідомленні Мукачівської міськради.

У зв’язку з ліквідацією територіального підрозділу УМВС України в Закарпатській області, орендаря приміщень комунальної власностіза адресами: вул. Індустріальна, 39/27, вул. Росвигівська, 26/1, вул. Окружна, 26, у м. Мукачево, міська рада планує надати дозвіл міському голові м. Мукачево виконавчого комітету Мукачівської міської ради на укладання договорів оренди майна комунальної власності з Головним управлінням Національної поліції в  Закарпатській області, для розміщення підрозділів Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, на термін 1 рік, за адресами:

- вбудовані приміщення по вул. Індустріальна, 39/27, в м. Мукачево, загальною площею 50,1 кв.м.

- вбудовані приміщення по вул. Росвигівська, 26/1, в м. Мукачево. загальною площею 63 кв.м.

- майновий комплекс по вул. Окружна, 26,  м. Мукачево. загальною площею 57,7 кв.м.

Пропонується  встановити орендну плату за використання нерухомого майна (як структурам бюджетного фінансування) – 1 грн. в рік, за кожною адресою. При цьому орендар самостійно укладає договори сервісного обслуговування (електро-, водопостачання, охорона, вивіз сміття, та ін.) та сплачує відповідним службам фактичні витрати за користування комунальними послугами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0