ЄЦ відмовився голосувати за програму "Шкільне харчування на 2016-2020 роки", але її все-таки прийняли

Життя  29 січня 2016 року, 15:27 771

Сьогодні, під головуванням Йосифа Шіна, відбулося засідання третьої позачергової сесії Берегівської районної ради.

Участь у засіданні також взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка із заступниками, депутати обласної ради, керівники районних установ, селищний, сільські голови, представники ЗМІ.

На порядку денному розглянули 3 важливі питання – районна Програма «Шкільне харчування на 2016 – 2020 роки», внесення змін до Програми протиепідемічних заходів і боротьби з інфекційними хворобами в Берегівському районі на 2012-2016 роки та пов’язані з цим – зміни до районного бюджету, інформує Берегівська РДА.

Спочатку приступили до розгляду районної Програми «Шкільне харчування на 2016 – 2020 роки», про яку інформувала в.о. начальника відділу освіти Оксана Радик.

Після обговорень та зауважень, більшістю голосів, хоча представники ЄЦу від голосування утрималися, депутати районної ради підтримали Програму «Шкільне харчування на 2016-2020 роки».

Далі перед депутатами виступили керівник Берегівського міськрайонного управління Держсанепідемслужби Ігор Цар (про внесення змін до Програми протиепідемічних заходів і боротьби з інфекційними хворобами в Берегівському районі) та начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ваш (про внесення змін до районного бюджету).
Запропоновані зміни схвалено рішенням сесії.

Наприкінці, на вимогу депутатського корпусу, військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Наумов інформував про стан виконання військового призову в районі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0