На Закарпатті планують вакцинувати 160 тисяч дітей від поліомієліту

Життя  30 січня 2016 року, 09:10 655 ІНФОГРАФІКА

25 січня в Україні стартував третій раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту.

Кожна дитина від 2 місяців до 10 років в Україні має бути вакцинована проти поліомієліту – це дві краплини заради життя, адже поліомієліт може призвести до паралічу, або ж вбити. Лише охоплення вакцинацією 95% дітей може зупинити циркуляцію поліовірусу та забезпечити колективний імунітет, аби вберегти країну від страшної, невиліковної хвороби, – повідомляє прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області.

У перших двох раундах додаткової імунізації проти поліомієліту вакцинувалися діти від двох місяців до шести років. Третій раунд охопить дітей віком від 2 місяців до 10 років.

В першому раунді в Закарпатській області було вакциновано  25940 дітей. В другому- 67,5 тисяч,  а в третьому турі заплановано вакцинувати понад 160 тисяч дітей.

Вакцинація по області в перші два тури відбувалася у 637 щеплювальних пунктах, до роботи було залучено 260 лікарів та 770 працівників середнього медичного персоналу. Кожнадитина перед щепленням оглядалася лікарем і наступного дня після вакцинаціїїї стан здоров’я обов’язково контролювався. Жодних випадків ускладнень внаслідок щеплення не зафіксовано

Планується, що третій раунд вакцинації триватиме два тижні, але, зважаючи на епідситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ в країні, його тривалість може бути продовжено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0