У Мукачеві планують перейменувати частини вулиць Пушкіна та площі Миру

Життя  2 лютого 2016 року, 13:49 1215

Крім того, у місті над Латорицею можуть змінити назви ще 32 вулиці.

Відповідно до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” в нашому місті є ряд вулиць, провулків, площ та парків, що мають безпосереднє відношення до комуністичного режиму та часів СРСР і таких, що неоднозначно сприймаються українським суспільством та будуть перейменовані: вул. Амурська; вул. Белінського; вул. Боженка; вул. Болотнікова; вул. Волзька; вул. В’ятська; вул. Гайдара; вул. Генерала Петрова; вул. Горького; вул. Дем’яна Бідного; вул. Добролюбова; вул. Інтернаціональна; вул. Колгоспна; вул. Котовського; вул. Краснодонська; вул. Кубанська; вул. Луначарського; вул. Матросова; пл. Миру (біля театру); вул. Омська; вул. Островського; вул. Панкратова;  вул. Петровського; вул. Пожарського; вул. Пугачова; вул. Пушкіна (до ЗОШ №20); вул. Радіщева; вул. Ростовська; вул. Суворова; вул. Тельмана; вул. Ударників; вул. Уральська; вул. Фадєєва; пров.Чернишевського, –  йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо перейменування вулиць міста можна надіслати на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому (politik@keeper.ua).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Michael Caernova 03.02.2016, 01:50
і виділять на перейменування та нові таблички на будинках 3 мільйона гривень. Так? П***раси не мають шо робити
Світлана Мага 03.02.2016, 00:00
Якого хрена має центральна вулиця вулицею Пушкіна називатись. Був ж у нас Корятович? Давайте центральну вулицю назвемо його іменем! Є ще купа ідей. Вулиця Горького - Юліана Химинця. Я підтримую ідею перейменування. А Чубірка не цитуйте, бо він слухається свого "няня", який нигда не скаже "фе" на комунізм чи мацкальню...
Egor Gumenny 02.02.2016, 20:57
Абсолютно ідіотське рішення. Підтримую позицію І. Чубірка. Він хоть і бандит але правду написав. "Застав дурня Богу молитись, то він собі чоло розіб'є! " Нова" Мукачівська влада вийшла з ініціативою на виконання закону про декомунізацію, перейменовувати вулиці нашого міста. Я не проти виконання закону. Я за. Але поясніть мені будь ласка, який до чорта Пушкін комуніст? Який до чорта комуніст Чернишевський, Добролюбов, Белінський.????? Ви ще Богдана Хмельницького у комуністи запишіть. Історики хрєнові! А Площа Миру вам чим не до вподоби??? Яким чином комуністами стали вул. Волзька, Вятська, та інші. Може в першу чергу ніж бездумно міняти назви вулиць потрібно спитати у людей які проживають на цих вулицях чи хочуть вони цього? Спитати тих у кого у паспорті в розділі прописка стоїть штамп і назва вулиці яку хоче переписати " молода команда"? Чи потрібно це їм? Чи їм від цього буде легше жити? Чи стануть вони щасливіші від цього? Спитайте людей " молоді любі друзі" , а не " ламайте дрова". Заертаюся до депутатів Мукачівської міської ради: Проявіть мудрість і не піддавайтеся на провокації новоявлених реформаторів. Подумайте про людей. Вам потім ще обиратися у депутати від цих самих вулиць. Люди вам дявуву ни повідять.:))))"
Марина Шпак 02.02.2016, 19:14
Нарешті у Мукачеві не буде тих дурацьких радянських назв