Народний депутат Василь Петьовка підтримав ліквідацію суддівської недоторканності

Життя  2 лютого 2016 року, 16:03 521

Депутат Верховної Ради України Василь Петьовка розповів про те, чому він віддав свій голос за ліквідацію суддівської недоторканності.

"Сьогодні з повною відповідальністю проголосував у першому читанні  за проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) №3524 від 26.01.2016 року, попередньо схвалений Конституційним Судом України, адже всі соціологічні опитування доводять, що так, як є сьогодні миритись з цим неможливо.

Важливість цього законопроекту полягає у першу чергу у тому, що він передбачає норми про ліквідацію суддівської недоторканності, переатестацію суддів, автоматичну відставку судді у випадку непроходження переатестації. Також значно збільшується прозорість підбору суддівських кадрів і значно підвищується відповідальність суддів за винесення неправосудних рішень.

Дуже добре, що у парламенті було задекларовано, що готується альтернативний закон щодо змін судової системи. Обов’язково буду у числі тих 300 депутатів, котрі голосуватимуть за найкращий закон для українців, адже так, як є сьогодні бути не може, а лише критикувати і нічого не робити – я не можу" , – зауважив Василь Петьовка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0