В області зарезервували більше двох тисяч гектарів землі для бійців АТО

Життя  3 лютого 2016 року, 09:25 481

До головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області та органів місцевого самоврядування учасниками АТО наразі подано 3833 заяви на отримання земельних ділянок. Надано дозвіл на розробку документації із землеустрою на 2155 земельних ділянок, з них 421 проект землеустрою вже затверджено.

Зокрема, до Держгеокадастру області на даний час подано 1635 заяв, до місцевих рад – 2199.

1292 дозволи головне управління надало на розробку проектів землеустрою для індивідуального садівництва та для ведення особистого селянського господарства, з яких 335 проектів уже затверджено.

Місцеві ради області учасникам АТО надали 863 дозволів для будівництва, індивідуального садівництва та для ведення особистого селянського господарства, 86 ділянок вже отримано.

В області зарезервовано земельні масиви загальною площею 2072 гектара для передачі у власність учасникам антитерористичної операції.

Ужгородська райдержадміністрація спільно з органами місцевого самоврядування та головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області попередньо підібрала ще два земельні масиви: на території Ірлявської сільської ради 15 гектарів та на території Галочської – 2 гектара.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Як повідомили в головному управлінні Держгеокадастру у Закарпастькій області, роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0