На Виноградівщині планують відзначити День вшанування учасників бойових дій

Життя  4 лютого 2016 року, 13:35 631

4 лютого під керівництвом заступника голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада про підготовку до відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану.

Участь у нараді взяли керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, заступник Виноградівського міського голови Василь Ціцей,  заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, в.о. заступника начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Антон Балаж, начальник відділу обслуговування інвалідів ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення державної адміністрації Наталія Меркулова, начальник відділу культури Василь Югас, голова Виноградівської районної спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів Михайло Товт, голова Виноградівської районної організації інвалідів війни та Збройних сил Віталій Романов, – зазначає Виноградівська районна державна адміністрація..

На нараді визначили дату проведення урочистостей до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану, а саме: 14 лютого 2016 року о 10:00 за київським часом у великому залі засідань райдержадміністрації провести урочисте вручення медалей «25  років виведення військ з Афганістану», воїнам-афганцям, керівництвом районної державної адміністрації. Після чого об 11:00 за київським часом на площі Миру міста Виноградів відбудеться мітинг-реквієм та покладання корзин квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Крім того, в освітніх та культурних закладах району заплановано проведення ряду заходів, пов’язаних із історією війни в республіці Афганістан, зустріч із учасниками бойових дій на території інших держав, воїнами-афганцями та учасниками АТО.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0