Ужгородські депутати підтримали ініціативу відзначити героїчних бійців 128-ї бригади

Життя  4 лютого 2016 року, 14:15 572

Сьогодні, 4 лютого, на сесії Ужгородської міськради було розглянуто звернення фракції «Солідарність» щодо нагородження грамотами бійців, які рік тому викрали в зоні АТО ворожий танк. У зверненні, зареєстрованому депутатами напередодні, висувалась ініціатива про надання нагород від міста, а також щодо необхідності клопотати від імені міської ради перед Міноборони.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби фракції "Солідарність" в Ужгородській міській раді.

Андрій Риба, депутат Ужгородської міської ради:

«Для хлопців були підготовані грамоти, які ми хотіли їм вручити, але із поважних причин бійці не змогли бути присутніми. Сподіваємося, що відзнаки своїх героїв знайдуть, тому що дехто, знаємо, перебуває і досі на службі. Що ж до звернення до міністра оборони та Президента, то його міська рада таки зробить, це було озвучено, однак для цього потрібно вирішити питання із військоматом. Мова йде про отримання документів, які підтверджують, що саме ці хлопці вчинили цей подвиг. Це зумовлено наявністю певної процедури, яка необхідна для отримання державної нагороди. Але в принципі нашу пропозицію підтримали.»

«За» проголосувал0 30 із 34 присутніх у сесійній залі депутатів.

«Незалежно від назви політичної фракції і прізвища депутата всі ми розуміємо і поважаємо реальний подвиг цих людей. Вони захищають нашу Вітчизну і нас в тому числі, як би це пафосно не звучало.  Наше завдання надавати підтримку, наскільки це можливо, в тому числі – морально».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0