Закарпатські поліцейські "відшліфували" майстерність їзди в екстремальних умовах

Життя  7 лютого 2016 року, 14:35 782 ФОТО, ВІДЕО

Учора на автостоянці на ринку Краснодонців в м.Ужгороді інспектори поліції відпрацьовували елементи екстремального керування на службових автомобілях. Їхніми наставниками стали професійні інструктори з Києва.

Служба на автошляхах області потребує майстерності. Тому відпрацювати свої навички та вміння прийшли навіть ті інспектори поліції, за спиною яких багаторічний водійський досвід.

Правоохоронці маневрували, їздили змійкою та на льоду. А для створення справжнього льодового покриття на асфальті, було задіяно автомобіль пожежно-рятувальної частини м. Ужгорода. Рятувальники облили відведену ділянку проїжджої частини водою, яка згодом замерзла. Саме тут правоохоронці відтворювали їзду в екстремальних ситуаціях.

«Такі відпрацювання за кермом завжди збагачують багаж знань, які допомагають нашим хлопцям зберігати життя не тільки учасникам дорожнього руху, але і своє. Їхнє бажання поновлювати свої навички викликає тільки повагу, адже їх безпека за кермом службового автомобіля – це і мій спокій, як безпосереднього керівника підрозділу, а також спокій їхніх рідних. Тому ми і надалі будемо продовжувати  тренування, щоб працівники  всього підрозділу укріпили свої професійні навички», – зауважив в.о. начальника Відділу безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції Олексій Співак.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0