У Мукачеві планують створити дорадчу раду

Життя  8 лютого 2016 року, 09:15 495

При постійних депутатських комісіях Мукачівської міськради планують створити дорадчу раду. Таку пропозицію озвучили на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій. Проект положення про дорадчу ради при постійних комісіях міської ради буде оприлюднено і протягом місяця громадськість матиме змогу обговорити документ.

Раду пропонують створити з метою проведення відкритого діалогу між депутатським корпусом, громадськістю, експертами. Також вона матиме право надавати пропозиції щодо питань, які плануються до розгляду депутатами. Члени ради мають право брати участь у розробці та громадській експертизі проектів рішень, що готуються до розгляду на сесії міськради, надавати на розгляд комісій проектів рішень з життєдіяльності міста, щодо формування переліку питань з розгляду комісій, – повідомляє Мукачівська міська рада.

Рішення дорадчої ради матимуть рекомендаційний характер та використовуватимуться для подальших напрацювань при підготовці та розгляді на засіданнях комісій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0