Закарпатським учням презентуватимуть можливості освітньої системи Словаччини

Життя  8 лютого 2016 року, 15:30 506

12 лютого 2016 року о 13:00  у Центрі словацької культури в Ужгороді (пл. Жупанатська 10), за ініціативи ГО "Словацько-Український Центр Партнерства", ГО "Закарпатська громада" та за підтримки обласної культурно-освітної організації "Matica slovenská", управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської Ради та МГО "Асоціація молодіжних ініціатив краю" відбудеться презентація "Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України на території Словаччини".

Метою презентації є ознайомлення молодих людей з освітньою системою Словаччини та презентація державних ВНЗ східної Словаччини, які пропонують можливість отримання безкоштовної вищої освіти для громадян України. Саме вища освіта є фінальним етапом підготовки молодих спеціалістів, тому є дуже важливим надати молодим людям знання, які допоможуть їм розбудовувати сучасну європейську Україну, – зазначає прес-служба ГО "Закарпатська громада".

На презентації також будуть присутні представники, відповідальні за міжнародні стосунки та співпрацю таких ВНЗ як Технічний університет міста Кошице, Університет Павла Йозефа Шафарика (Кошице) та Пряшівський університет.

На презентацію запрошуються учні 10-11 класів, студенти та всі зацікавлені сторони.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0