Продавати чи відбудовувати універмаг "Україна" вирішуватимуть самі підприємці

Життя  9 лютого 2016 року, 16:02 690
Продавати чи відбудовувати універмаг "Україна" вирішуватимуть самі підприємціФОТО: Неділя

Через певну технічну неузгодженість підприємці, чиє майно постраждало під час пожежі в універмазі "Україна", сьогодні, 9 лютого, не прийшли на ініційовану ними зустріч із міським головою Богданом Андріївим.

Нагодою розпитати очільника міста скористалися численні журналісти, які зібралися в міській раді. Богдан Євстафійович пояснив: поки що міська влада не робитиме ніяких кроків щодо згорілої будівлі, – повідомляє Ужгородська міська рада.

"Насамперед повинні визначитися власники споруди, а це близько 80 акціонерів: вони хочуть відбудовувати чи, може, продавати або робити якийсь інший об’єкт. Водночас, потрібен і висновок експертів – чи можна відновлювати споруду, чи надійні конструкції або ж вона вже не підлягає ремонту. Тільки тоді можна буде приймати спільне рішення", – наголосив міський голова.

Міська влада планувала цього року провести масштабну реконструкцію всієї площі перед універмагом "Україна" і далі аж за спорткомплекс "Юність". Однак зараз прийнято рішення поки призупинити підготовку проекту, адже є неофіційна інформація, що якісь потужні бізнесмени цікавляться інвестуванням у цю частину Ужгорода.

Богдан Андріїв також підкреслив, що підприємці повинні дбати про своє майно, у тому числі протипожежну безпеку, страхувати ризики своєї діяльності, бо міський бюджет не має ресурсів і законних підстав надавати в подібних випадках якісь компенсації.

Раніше повідомлялось, що на місці універмагу "Україна" в Ужгороді може з’явитись торговий центр.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Марина Шпак 09.02.2016, 19:08
Щось мені не віриться. Там скоріше всього все вже вирішено. і підприємців ніхто не питав