Народний депутат України Василь Петьовка подарував необхідну техніку Спілці учасників АТО Рахівщини

Життя  10 лютого 2016 року, 10:32 766 ФОТО

17 січня 2016 року ГО «Спілка учасників АТО «Рахівський едельвейс» звернулась до народного депутата України Василя Петьовки із проханням допомогти придбати оргтехніку для потреб бійців.  А вже 4 лютого помічники-консультанти народного обранця Володимир Федурця та Михайло Штефко передали на потреби Спілки новенькі ноутбук «Lenovo» та лазерний багатофункціональний пристрій 3 в 1 «Canon» (принтер, сканер, ксерокс).

Найбільша проблема у Спілці – це відсутність єдиної бази даних бійців. Тепер можна зібрати повну інформацію про учасників АТО, яка допоможе при вирішенні питань соціально-психологічної та медичної реабілітації, працевлаштування, постановки на квартирний облік, залучення до вирішення громадських та соціальних проблем, сприянню виявленню та розв’язанню соціально-економічних питань, контроль за дотриманням законності на місцях та ін.

Бійці ГО «Спілка учасників АТО «Рахівський едельвейс» висловлюють щиру подяку народному депутату Василю Петьовці за підтримку людей, які захищали та захищають нашу Україну на східних рубежах із зброєю в руках.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0