Головний поліцейський Закарпаття разом зі своїм донецьким колегою гостювали у Юридичному ліцеї імені Ярослава Кондратьєва

Життя  10 лютого 2016 року, 15:05 1045 ФОТО

10 лютого очільники Закарпатської та Донецької поліції Сергій Князєв та В’ячеслав Аброськін завітали до учнів Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ (м.Київ). Натхненні теплою розмовою з правоохоронцями-керівниками юні поліцейські зізналися, що відтепер  не мають права не стати хорошими полісменами.

За круглим столом, в затишній та доброзичливій атмосфері, ліцеїсти Юридичноголіцею ім. Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ спілкувалися з очільниками Закарпатської та Донецької поліції. Сергій Князєв та В’ячеслав Аброськін цікавилися в майбутніх полісменів про умови їхнього навчання, питали про плани та мрії молодих спеціалістів, – інформує Відділ комунікації ГУ НП в Закарпатській області.

Однією з наріжних тем зустрічі став теперішній стан справ у країні. Торкалися болючої теми війни на сході. Як виявилося, зі 161 ліцеїстів 8 – вихідці з прифронтових сіл та містечок Донеччини. Розмова з молодими донеччанами була акцентом зустрічі. Юні хлопці та дівчата розповідали про себе, про свої здобутки, перспективи, мрії.

Сергій Князєв зазначив, що війна – наша спільна біда, і закарпатці підтримують донеччан, щиро їм співчувають, адже там кожного дня гинуть люди. Вихованці закладу поділилися з керівником поліції тим, що вони хочуть стати гідними нащадками своїх батьків і продовжити їхню справу, захищаючи мир і спокій України. Всі без винятку ліцеїсти планують і надалі здобувати освіту у навчальних закладах МВС.

Ліцеїсти заручилися підтримкою очільників поліції, і отримали прості, проте надзвичайно важливі настанови: «збагачуватися новими знаннями, бути чесними перед людьми і самими собою, робити все, за що беретеся, якнайкраще».

Слова Сергія Миколайовича запали в душу і юній закарпатці – ліцеїстці Марійці Самборській. Дівчина родом із с.Ізки, що на Міжгірщині. Каже, що стати поліцейською вирішила сама. Мріє бути хорошим слідчим.  15-літня закарпатка приємно вражена зустріччю із керівниками поліції і зізнається, що після спілкування з Сергієм Миколайовичем, зрозуміла, що не має іншого вибору, як докласти всіх зусиль, щоб стати достойною поліцейською.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0