Закарпатська митниця ДФС посилить заходи щодо протидії митним правопорушенням

Життя  11 лютого 2016 року, 14:33 741

Про це зазначив начальник Закарпатської митниці ДФС Володимир Колесніков під час прес-конференції, що відбулась напередодні.

Зокрема, керівник митного органу детально розповів присутнім представникам ЗМІ краю про основні показники роботи протягом 2015 року. За його словами, минулоріч Закарпатською митницею ДФС перераховано до державного бюджету понад 2 млрд 713 млн грн податків. Фактичні перерахування за підсумками роботи зросли відносно 2014 року на 34,3%. Основними бюджетоформуючими товарами року, що минув були: машини автоматичного оброблення інформації; телефонні апарати; автомобілі легкові; полімери етилену та обладнання друкарське, – йдеться у повідомленні відділу комунікацій ГУ ДФС УКраїни в Закарпатській області.

Також Володимир Колесніков поінформував присутніх про основні напрями діяльності митного органу, акцентувавши увагу на боротьбі з митними правопорушеннями. Так, протягом 2015 року підрозділами Закарпатської митниці ДФС запроваджено 2 266 справ  про порушення митних правил на суму 44 млн 801 тис. 95 грн. Зокрема, складеними протоколами про ПМП вилучено з незаконного обігу:

– транспортних засобів на суму понад 12 млн 831 тис. грн;

– побутової техніки на суму понад 8 млн 129 тис. грн;

– тютюнових виробів (390 тис. пачок) на суму 3 млн 410 тис. грн;

– продуктів харчування на загальну суму 1 млн. 770 тис. грн.

Таким чином протидія незаконному переміщенню за межі України тютюнових виробів є одним з пріоритетних напрямків роботи найзахіднішої митниці країни. Тож, важливим аспектом протидії митним правопорушенням, за словами фахівця, стане застосування мобільних сканерів на пунктах пропуску Закарпатської митниці ДФС, які запрацюють найближчим часом.

Відтак, звітуючи перед громадськістю та представниками мас-медіа, керівник митного органу ДФС наголосив, що за час його роботи – з вересня 2015 року, змінено 90% керівного складу митниці, включаючи першого заступника, заступників та начальників митних постів. Таке рішення прийнято керівництвом ДФС після резонансних подій, що відбулись у м. Мукачево 11 липня минулого року. Разом з тим, Володимир Колесніков зауважив, що задоволений якістю виконання службових обов’язків та професіональним рівнем особового складу Закарпатської митниці ДФС.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0