Адвокат врятував закарпатського військового від в’язниці

Життя  12 лютого 2016 року, 10:39 622

Адвокат Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Ставичний здійснював захист за призначенням підзахисного згідно доручення центру від 08.12.2015 р. № 2290. 

За матеріалами кримінального провадження підзахисний підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (Самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, вчинене особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років). 

Військовий признав, що самовільно залишив місце несення служби. Проте на це були причини, що й зміг довести адвокат та врешті закрити справу, – стверджує регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області. 

Як з’ясувалося, чоловік доглядав за важкохворими матір’ю та батьком. Це підтверджено відповідними документами. Крім того, підзахисний неодноразово звертався до командування військової частини та військового комісара і повідомляв про це. На підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України – за відсутності в діянні складу кримінального правопорушення – справу закрили.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0