"Єдиний Центр" поспішив відхреститись від головного лікаря, якого піймали на хабарі

Життя  12 лютого 2016 року, 13:37 922

Сьогодні прес-служба Закарпатської обласної організація політичної партії "Єдиний Центр" поширила заяву в якій засуджує акти хабарництва. 

У своїй заяві партійні особи зауважили, що хабарництво – це велика біда України. Зокрема, вони непрямо згадали про відомих хабарників, назваши їх "діамантовими" прокурорами та "суддями-колядниками-засівачами". 

Також "єдиноцентристи" звернули особливу увагу на випадок, який стався в Ужгороді. Мова йде про учорашнє затримання головного лікаря Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяни Козак.

"Закликаємо правоохоронні органи провести об’єктивні й неупереджені слідчі дії і у випадку підтвердження факту хабарництва притягнути винних до відповідальності", – йдеться у заяві партії "Єдиний Центр".

В "ЄЦ" зауважили, що від минулої осені Тетяна Козак не є членом партії "Єдиний Центр". 

"26 листопада 2015 року, згідно рішення Президії "Єдиного Центру", в зв’язку із грубим порушенням партійної дисципліни, Статуту та Програми "Єдиного Центру", а також за співпрацю із партією "Відродження" Ужгородську міську організацію "Єдиного Центру" розпущено, повноваження всіх керівних органів та всіх керівних посадових осіб Ужгородської міської організації "Єдиного Центру" достроково припинено, всіх її керівних посадових осіб виключено із "Єдиного Центру", в тому числі і Тетяну Козак", – стверджують у Закарпатській обласній організації "Єдиного Центру".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Злий Мукачівець 13.02.2016, 17:53
во як своїх кидавуть. обисьте знали всі єцуни шо з вами буде коли вас імлять. ваші ж вас кинуть