В облдержадміністрації доручили привести до ладу узбіччя доріг

Життя  12 лютого 2016 року, 17:13 482

Райдержадміністрації спільно зі Службою автомобільних доріг у Закарпатській області до кінця місяця повинні привести у належний стан придорожні смуги – очистити від сміття, сухої трави, гілок. Про це йдеться у дорученні першого заступника голови Закарпатської ОДА Івана Дурана, яке він надав за підсумками наради з розгляду питань про стан утримання автомобільних доріг загального користування області.

Згідно з дорученням, у районах також мають провести інвентаризацію встановлених об’єктів зовнішньої реклами, які розташовані поза межами населених пунктів, визначити їх власника аби належно оформити дозвільні документи або ж демонтувати, – констатує прес-служба Закарпатської ОДА.

Разом з тим Службі автомобільних доріг у Закарпатській області слід відкорегувати проектно-кошторисну документацію на об’єкти дорожньої інфраструктури, які фінансуватимуться у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. А також провести обстеження доріг загального користування щодо наявності ямковості та розробити графік її ліквідації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0