"Правий сектор" виключив зі своїх лав учасника мукачівської стрілянини

Життя  13 лютого 2016 року, 09:17 1052

Провід руху "Правий сектор" оприлюднив офіційну заяву про те, що учасник мукачівської стрілянини 11 липня 2015 року Роман Стойка віднині немає ніякого відношення до цієї організації.

"10 лютого в соцмережах з’явилося повідомлення від Романа Стойки ("Чесного"), в якому він закликає "правосеків" зібратися в Києві на так звану "конференцію".

Після виходу з "Правого сектору" Дмитра Яроша та його прибічників, у час змін в структурі руху "Чесний" зайнявся активним розвалюванням та ослабленням "Правого сектору". Закулісні інтриги, обливання брудом активістів та командирів, підрив авторитету Проводу – ось "революційна" робота "Чесного".

За гнівними і красивими постами у соцмережі "Фейсбук" ховається відверта робота провокатора, яка ведеться виключно в інтересах силових структур, що працюють на знищення "ПС". Для довідки: Стойко у минулому – оперативний працівник міліції. Також він має родичів і зв’язки в СБУ.

 

Національно-визвольний рух "Правий сектор" пережив вже не одного такого "чесного" і залишається надалі цілісною революційною структурою.

8-го листопада в Києві відбулася Конференція, яка дала поштовх оновленню в "Правому секторі" і мабуть комусь дуже хочеться, щоб наша Організація змаргіналізувалася та роздробилася.

Офіційно заявляємо, що Роман Стойко не має відношення до НВР "Правий сектор". Закликами не підпорядковуватись керівникам руху та внутрішнім сепаратизмом він сам себе вивів за межі "ПС", – йдеться у оприлюдненій заяві "Правого сектору".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Злий Мукачівець 13.02.2016, 17:46
Ого. не чекавим такого