У Мукачеві перевірятимуть МАФи

Життя  15 лютого 2016 року, 11:28 534

У Мукачеві планують провести ретельну інвентаризацію тимчасових споруд – МАФів та кіосків. Про це йшлося на нараді у заступника міського голови-начальника управління міського господарства Віталія Гільтайчука. За його словами, у місті з 2009 року діє мораторій на встановлення нових МАФів та кіосків, втім є інформація, що кількість дозволів на їх встановлення і реальна кількість споруд відрізняється. Як зауважив Віталій Гільтайчук, в місті є чимало тимчасових споруд, власники яких не платять податків, є незаконно встановлені споруди. Нерідко зовнішній вигляд МАФів не відповідає правилам благоустрою, нерідко встановлені на тротуарі таким чином, що суттєво ускладнюють рух пішоходів. Кричущими є випадки розміщення цигаркових кіосків поблизу церкви та навчальних закладів.

Як зазначив керівник муніципальної поліції Вячеслав Роман, працівники служби вже почали рейди з метою фіксації кількості МАФів та кіосків у всіх мікрорайонах міста. Якщо ж будуть виявлені незаконно встановлені, їх власників будуть попереджувати про демонтаж споруд, – йдеться у повідомленні прес-служби Мукачівської міської ради.

За результатами наради начальниками управлінь дано доручення визначити скільки дозволів на встановлення МАФів та кіосків видано, якою продукцією вони мають право торгувати, чи сплачуються податки, чи не порушують правила благоустрою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0