Закарпатська облрада впорядкує виплати іменних стипендій

Життя  15 лютого 2016 року, 16:49 420

На розгляд депутатів облради пропонується проект рішення "Про внесення змін до Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013–2017 роки".

Внесення змін до згаданої Програми викликане необхідністю впорядкування виплати іменних стипендій облдержадміністрації та обласної ради студентам вищих навчальних закладів області, − зазначили у прес-службі Закарпатській області.

Ухвалення такого рішення дасть змогу привести в порядок виплати цих стипендій у відповідність до мережі та структури вищих навчальних закладів

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Заходів та джерел фінансування Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013−2017 роки.

То ж рекомендується студентам вищих навчальних закладів І − ІІ рівнів акредитації по одній стипендії для кожного закладу у розмірі 1050,00 грн на місяць. Таких стипендій − 14.

Студентам вищих навчальних закладів ІІІ−ІV рівнів акредитації по одній стипендії для кожного факультету у розмірі 1350 грн на місяць, а таких є 26.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0