Окремі вулиці, тротуари та частина набережної Мукачева – у воді. Люди не приховують обурення

Життя  16 лютого 2016 року, 09:05 1445 ФОТО

Стан доріг, тротуарів та набережних після дощу у Мукачеві остаточно "допік" жителів міста і вони у відкриту почали обурюватися їх станом, публікуючи своєрідні пости-звернення до влади та мера міста зокрема.

Мешканці практично всіх мікрорайонів міста почали виставляти у соцмережах фотодокази жахливих ям на дорогах, які повністю залиті водою і нагадують швидше венеційські канали, ніж дороги для руху автомобілів.

«Відколи себе пам’ятаю, а я вже така як наша Незалежна Україна, вулиця Виноградна, що знаходиться в районі Росвигово виглядає саме так! Не лише коли дощі, а й коли тає сніг. Наша вулиця є зв’язною вулицею до ЗОШ №11 через яку щодня проходять школярі. А декілька днів тому ще й провалився асфальт на початку вулиці, також не вперше, глибина ямочки більше пів метра!», – зазначає одна із дописувачок у соцмережі Фейсбук, сподіваючись на допомогу новообраного мера Мукачева.

Інший користувач зафіксував плачевний стан вулиці Я.Коменського, яку внаслідок інтенсивних опадів залило водою.

Не менше нарікань на стан набережної міста над Латорицею у мікрорайоні Черьомушки.

"Просто жах що твориться на набережній в бік району Черьомушки. З дитиною не пройти, з коляскою також… Жахливі бугри від коріння дерев, яких вже давно немає. Після кожного дощу робляться "озера". Нещодавно лише світло з’явилося, а ні смітників, ні лавиць, ні асфальту, нічого немає…", – йдеться у листі, який надійшов на редакційну скриньку видання.

Також слід згадати "озера" на вулиці Зеленій, про які вже неодноразово писало видання. Ця вулиця вже давно є проблемною для місцевих мешканців, оскільки після великих опадів дорога вщерть заповнена болотом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Марина Шпак 16.02.2016, 19:06
Вулиця Зелена це повний капец. Там лодку треба щоб переплисти