Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • В Ужгороді відбулась нарада прокуратури Закарпатської області

В Ужгороді відбулась нарада прокуратури Закарпатської області

В Ужгороді відбулась нарада прокуратури Закарпатської області

16 лютого 2016 року у прокуратурі Закарпатської області, під головуванням прокурора області Володимира Янка, відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань стану протидії злочинності, у тому числі її організованим формам, та розкриття кримінальних правопорушень в умовах реформування правоохоронної системи.

ВІДЕО ДНЯ

У роботі наради прийняли участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

У ході заходу обговорено дані щодо криміногенної ситуації в області та проаналізовано ефективність заходів, вжитих правоохоронцями задля забезпечення правопорядку в регіоні.

Реклама

Учасниками наради звернуто увагу, на відсутність спільних узгоджених заходів правоохоронних органів щодо перекриття каналів потрапляння зброї в область, її розшуку, що зумовлює її використання під час вчинення злочинів та створює загрозу громадській безпеці, життю та здоров’ю громадян.

У усіх правоохоронних органах не відбулось активізації оперативно-розшукової діяльності на пріоритетних напрямах протидії корупції та її організованим проявам, до яких віднесено захист інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній сфері, у тому числі при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, в сфері земельних відносин, легалізації доходів здобутих злочинним шляхом, у податковій сфері.

Реклама

Неналежною є робота митних органів Закарпаття по виявленню фактів кримінально-караної контрабанди.

Внаслідок відсутності взаємодії правоохоронних та контролюючих органів, все ще не досягнуто позитивних результатів у боротьбі з корупцією у сфері державних закупівель, приватизації майна, надання адміністративних послуг - видачі дозволів та ліцензій.

За підсумками координаційної наради розроблено заходи, виконання яких сприятиме підвищенню ефективності діяльності правоохоронних органів області у боротьбі з корупцією, контрабандою, незаконною міграцією, виявленні та розслідуванні правопорушень в бюджетній та екологічній сферах.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно